Бібліотека соціального підприємця

СІМ СТОВПІВ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ПІДПРИЄМЦІВ

25 квітня цього року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка вперше серед країн СНД відбудеться презентація книги Д-ра Лорен Спіт «ІНТЕЛЕКТ ТА МИЛОСЕРДЯ В ДІЇ. СІМ СТОВПІВ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ПІДПРИЄМЦІВ», відомого американського вченого, фахівця у сфері соціального підприємництва та керівника потужного філантропічного фонду «Елфенуоркс». Вона надає яскраві та унікальні приклади соціального підприємництва у США, які є потужним теоретичним і практичним підґрунтям для здійснення довгострокових та ефективних змін в Україні. Ці  приклади можуть бути корисними для тих, хто хоче впроваджувати в життя соціальні зміни.

Фактично, всі методи і прийоми стратегічного аналізу, що використовуються в діловому світі, застосовуються і у сфері соціального підприємництва – різниця лише у термінах. Там, де бізнесмен бачить споживачів, соціальний підприємець – клієнтів, пацієнтів, колег або співгромадян, але в обох випадках кінцевий споживач буде отримувати, в ідеалі, користь від продукту або послуги, а там, де бізнесмен бачить конкурентів, соціальний підприємець бачить потенційних партнерів. Автор книги підкреслює: «Я згодом прийшла до розуміння, що ми можемо бути ініціаторами змін, виступаючи в авангарді з нашими власними програмами. Так само і ваше бачення повинно бути гнучким та еластичним, і адаптуватися в міру зростання вашої рішучості змінити світ». Дійсно, «Сім Стовпів» резонують з щоденними труднощами, з якими стикаються соціальні підприємці у пошуку позитивного балансу між соціальним впливом і комерційною стійкістю – це як поїздка на велосипеді: утримання рівноваги і збереження швидкості. Сьогодні в Україні ми потребуємо книг, які б надавали нам можливість збагнути, що працює, а що ні, і що може бути зроблено для гарантії успіху у спланованому підприємстві. Тому книга Д-ра Лорен Спіт – саме така книга.

Книга Лори Спіт буде доступна на порталі http://www.iir.edu.ua/business_school/ в електронному варіанті з 26 квітня 2017 року, пісня офіційної презентації книги Лори Спіт 25 квітня в ІМВ.

Бібліотека Ресурсного центру "Соціальні ініціативи"

Всеукраїнський ресурсний центр розвитку соціального підприємництва "Соціальні ініціативи" створив бібліотеку, у якій зібрана корисна література про соціальне підприємництво і різні дотичні теми. Назви книжок можна подивитися у каталозі http://www.socium.kiev.ua/index.php?option=com_mtree&task=listcats&cat_id=120&Itemid=57 Значна частина підручників була придбана за кошти Міжнародного фонду "Відродження" в рамках проекту "Створення ВРЦ розвитку соціального підприємництва", ще частина була подарована ДМБФ "Доброта" (м. Донецьк) і Яковом Рогаліним. Найменування книг постійно зростає.

Бібліотека розміщена за адресою: м. Київ, вул. Волоська, 8/5, 4-й корпус НаУКМА, 206 кімната. Розклад роботи: Пн-Пт з 11.00 до 18.00.

«Портфель доброти» від Донецького міського благодійного фонду «Доброта»

На І Всеукраїнському форумі соціальних підприємців, що проходив 14 березня 2013 року у Києві, директор Донецького Міського Благодійного Фонду «Доброта» Яків Рогалін подарував Всеукраїнському ресурсному центру розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи» «Портфель доброти», який містить підбірку матеріалів про соціальне підприємництво. Усі матеріали доступні для усіх бажаючих у бібліотеці ресурсного центру.

Детальніше...

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали