«Посилюй добрі рішення»: конкурс соціальних проектів для оновлення країни

«Посилюй добрі рішення» – це серія заходів, націлених на взаємодію талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації в життєздатні проекти.

Ми запрошуємо до участі команди, які виникли впродовж останніх місяців на Майданах українських міст і прагнуть продовжувати громадську діяльність з фокусом на інноваціях у сферах прав людини, здоров'я, транспорту, безпеки, освіти і відповідального підприємництва. 

У програмі з вами будуть взаємодіяти аналітики, які дадуть вам гостріше розуміння змін, що відбуваються, та ментори, які познайомлять вас із методом включення інтересів зацікавлених сторін до цілей своїх проектів.

Як це працює: 

1. Команди подають свої ідеї, заповнюючи заявку за лінкомhttp://goo.gl/Rbhhza до 30 травня 2014 року. Ці ідеї можуть бути новими проектами чи базуватись на ваших діючих ініціативах. 

2. Команди найбільш інноваційних проектів будуть відібрані для участі у стратегічній сесії і продовжать роботу з групою аналітиків, менторів та консультантів над місією, структурою, бюджетом проекту та планом заходів з його просування. Успішні команди отримають підтримку зі створення промоційного відео та дизайну для фандрейзингової кампанії.

3. Проект буде опубліковано на Big Idea для проведення кампанії спільнокошту. Успішно підтримані проекти будуть додатково профінансовані партнером програми Pact в Україні. 

Детальніше тут: http://goo.gl/u6zHH4.

Програма здійснюється у межах проекту «У ритмі розвитку», що виконується Pact в Україні.

Джерело: сайт Спільнокошту 

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали