Анонси

YouthDay: фестиваль молоді, яка розуміє, що важливо

24 червня 2018р. в Києві, просто неба відбудеться відкритий Ярмарок соціальних підприємств. Громадські організації, урядові програми та всі, хто працює із соціальним підприємництвом, презентують свою діяльність у парку Шевченка на День молоді.

У неділю у центрі Києва громадські ініціативи та соціальні підприємці зможуть розповісти пересічним громадянам чому і як вони допомагають людям. Вони ділитимуться досвідом, знаходитимуть волонтерів і працівників до своїх проектів, будуть читати лекції з молодіжного та соціального підприємництва. Обмінятись досвідом, познайомитись реально, а не лише на сторінках соцмереж, знайти партнерів та нових клієнтів – ось одна з основних задач Ярмарку соціальних підприємств.

Ярмарок діятиме з 10:00 до 19:00 години. З 12:00 до 14:00 Громадський простір запрошує долучитись вас, соціальних підприємців, та усіх активних інноваторів до Prostir Talks – розмови за кавою, де пропонує поговорити про ваші талановиті ідеї – що їм сприяє, що є перепонами, що мрієте принести у життя своїх громад.

Зареєструватись на Prostir Talks - https://goo.gl/hCi9Sa  

До участі у ярмарку - https://goo.gl/TeufA5  

На YouthDayKyiv (детальніше https://www.facebook.com/events/2143467729004613)   у всіх є можливість стати з ними поряд і розказати, наскільки важливо те, чим ви займаєтесь.

Garage Idea для соціального підприємництва “Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами”

Розриваєшся між улюбленою справою і роботою? Не уявляєш, як заробляти гроші, допомагаючи іншим? У тебе вже є бізнес – хочеш дати йому «людське обличчя»? Тобі шлях у соціальні підприємці. Роби перший крок – приходь на Garage Idea!

 

 Коли і де?

Київ - 8 червня 

Чернігів - 15 червня

Кропивницький - 19 червня 

Черкаси - 20 червня

Херсон - 21 червня

Кривий Ріг - 22 червня

Запоріжжя - 23 червня

Луцьк - 27 червня

Чернівці - 3 липня

Рівне - 5 липня

Житомир - 10 липня

Тернопіль - 12 липня

Подробиці та оновлення на фейсбук-сторінці "Соціальне підприємництво"

Скільки коштує?

Усі витрати покриває проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тож для тебе участь, роздаткові матеріали і вода-чай-кава-печиво безкоштовні.

Кого ми запрошуємо?

-  соціальних стартаперів;

- власників малого та середнього бізнесу, яким цікаво розвивати співробітників і клієнтів, позитивно впливати на екологію, культуру, спосіб життя громади;

 - представників громадських та благодійних організацій, які вирішують соціальні проблеми;

- активістів, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом;

- студентів, які думають про власну справу.

Як потрапити на Garage Idea?

Заповнити анкету, яка міститься у розділі "Квитки" або в анонсі кожної фейсбук-події на сторінці"Соціальне підприємництво".

З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих для кожного заходу. Напередодні події ти отримаєш запрошення, якщо твоя мотивація до участі була переконливою.

Що робитимемо 4 години на Garage Idea?

  1. Розберемося, що ж таке соцпідприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу, від громадського активізму і благодійності.
  2. Дізнаємося, які соціальні проблеми найбільше хвилюють мешканців міст України.
  3. Поділимось ідеями соцпідприємств або придумаємо на місці.
  4. Попрацюємо за динамічною технологією «світове кафе»: пересуваємося від столика до столика, щоб свіжим оком оцінити ідеї інших команд і почути відгуки про свою.
  5. Здобудемо шанс потрапити на хакатон і бізнес-акселератор, а також отримати фінансову і менторську підтримку для свого соціального підприємства.

Garage Ideas проходять у червні-липні 2018 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори Garage Idea: Український форум благодійників, компанія Civitta, Фонд "Професійний розвиток Запоріжжя", "Фонд "Професійний розвиток Харкова", "Фонд "Професійний розвиток" (Кривий Ріг). 

Проект втілюється у співпраці з: Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, Міністерством молоді та спорту України, "Міжнародним благодійним фондом "Імпакт Хаб Одеса", креативним простором «Часопис», громадською організацією SILab Ukraine, Школою соціальної роботи НаУКМА та Інститутом лідерства та управління УКУ.

 

"гараж ідей" для соціального підприємництва

   

Лабораторія соціального підприємництва: X Міжнародна конференція Українського форуму благодійників

Шукаєте можливість працювати на себе та водночас з користю для суспільства? Не знаєте, як залучити кошти на благодійність та ні в кого їх не просити? 22 лютого 2018 року в рамках Х Міжнародної конференції Українського форуму благодійників працюватиме секція «Лабораторія соціального підприємництва». Уже традиційно захід об’єднує найуспішніших практиків філантропії та експертів третього сектору з різних країн світу.

Оскільки соціальне підприємництво в Україні стає трендом, а в Європі та США цей бізнес вже давно є джерелом фінансової незалежності для благодійних організації, мета заходу – популяризувати ідеї соціального підприємництва та його впливу на благозміни в українському суспільстві.

Детальніше...

ФСЄ та німецька Громадська організація ChildFund Deutschland e.V. оголошують конкурс на участь у тренінгу для тренерів з соціального підприємництва для фахівців з восьми областей України

Відкрито набір учасників серії тренінгів для майбутніх тренерів з соціального підприємництва

 Ми шукаємо 15 креативних та активних людей зі східної, центральної та південної України, які бажають надихати тих, хто творить реальні зміни. Ми віримо, що такі зміни сьогодні творять соціальні підприємці, приймаючи соціальні виклики та віддаючи свою енергію задля кращого майбутнього. Це непросте завдання, але з правильною підтримкою вони можуть досягти ще більших результатів.

  • Чи хочете ви навчитись тому, як тренувати соціальних підприємців?
  • Чи хочете ви допомогти соціальним підприємцям створювати нові рішення соціальних проблем?
  • Чи хочете ви зробити так, що соціальних підприємців почули?

Ця програма розроблена спеціально для навчання нових тренерів з соціального підприємництва. Після успішного завершення навчання ви отримаєте необхідні знання, навички та досвід з проведення тренінгів для людей, котрі хочуть робити власний соціальний бізнес. З нашою допомогою ви розробите та реалізуєте цілісну навчальну програму, яку зможете використовувати в майбутньому для того, щоб відкривати в інших можливості змінювати світ. Головними результатами програми стануть доступ до бази теоретичного матеріалу з соціального підприємництва, отримання реального досвіду роботи в команді з формування та ведення навчального процесу, особисті контакти із зацікавленими сторонами у даній сфері для сприяння розвитку екосистеми українського соціального бізнесу.

Детальніше...

Фонд Східна Європа та ChildFund Deutschland оголошують конкурс з розробки та проведення тренінгових курсів з соціального підприємництва

Конкурс проводиться в рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку», який є частиною програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», що втілюється за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Мета проекту – створити підґрунтя для розвитку соціального підприємництва у східних областях України задля поліпшення соціальної та економічної ситуації вразливих груп населення, об’єднуючи зусилля бізнесу, влади та місцевих  громад.

Детальніше...

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали