Продовжено конкурс на проведення інформаційних кампаній у нових і традиційних ЗМІ, спрямованих на популяризацію ідеї соціального підприємництва в Україні, як інноваційного інструмента подолання наслідків складної соціально-економічної ситуації, спричинено

DRА в співробітництві з Фондом Східна Європа, ChildFund Deutschland і ГО «Країна вільних людей» у рамках проекту «Подолаємо наслідки війни разом» оголошують конкурс на проведення інформаційних кампаній у нових і традиційних ЗМІ, спрямованих на підвищення інформованості населення й популяризацію ідеї соціального підприємництва в Україні, як інноваційного інструмента подолання наслідків складної соціально-економічної ситуації, спричиненої військовим конфліктом на сході України

За результатами конкурсу на основі підписаного договору буде надана фінансова підтримка двом організаціям для реалізації інформаційних кампаній. Загальний бюджет конкурсу – 168 000 грн., максимальний розмір одного гранту – 84 000 грн.

 

До участі в конкурсі запрошуються українські недержавні некомерційні організації зі статусом юридичної особи.

У рамках інформаційної кампанії може бути підтримано створення й поширення інформаційних продуктів, наприклад: креативних і змістовних відеороликів, інфографіки, серії друкованих і інтернет-банерів, анімаційних роликів тощо.

Інформаційні кампанії мають висвітлити наступні теми:

  • Соціальне підприємництво – як інноваційний інструмент для НКО з інтеграції, попередження, запобігання й вирішення конфліктних ситуацій, що виникли в результаті війни на сході України.
  • Приклади успішних українських соціальних підприємств, котрі сприяють подоланню наслідків конфлікту на сході України, і результати їхньої роботи. Зокрема, це можуть бути підприємства, що надають допомогу або ж працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО або ж своєю діяльністю зменшують рівень напруги в приймаючих громадах.

Строк реалізації проекту починається 15-го серпня. Очікується, що тривалість проектів не буде перевищувати 3 місяці, і вони зможуть закінчиться до 30 листопада 2017.

Останній строк подачі заявок – 2 липня 2017. Заявки повинні бути направлені на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з позначкою в темі листа «Конкурс медіа кампаній з соціального підприємництва».

Розгляд заявок буде здійснюватися незалежною радою експертів. Рішення про підтримку проектів буде прийнято до 19 липня 2017.

Докладніше про умови участі на cайті

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали