YouthDay: фестиваль молоді, яка розуміє, що важливо

24 червня 2018р. в Києві, просто неба відбудеться відкритий Ярмарок соціальних підприємств. Громадські організації, урядові програми та всі, хто працює із соціальним підприємництвом, презентують свою діяльність у парку Шевченка на День молоді.

У неділю у центрі Києва громадські ініціативи та соціальні підприємці зможуть розповісти пересічним громадянам чому і як вони допомагають людям. Вони ділитимуться досвідом, знаходитимуть волонтерів і працівників до своїх проектів, будуть читати лекції з молодіжного та соціального підприємництва. Обмінятись досвідом, познайомитись реально, а не лише на сторінках соцмереж, знайти партнерів та нових клієнтів – ось одна з основних задач Ярмарку соціальних підприємств.

Ярмарок діятиме з 10:00 до 19:00 години. З 12:00 до 14:00 Громадський простір запрошує долучитись вас, соціальних підприємців, та усіх активних інноваторів до Prostir Talks – розмови за кавою, де пропонує поговорити про ваші талановиті ідеї – що їм сприяє, що є перепонами, що мрієте принести у життя своїх громад.

Зареєструватись на Prostir Talks - https://goo.gl/hCi9Sa  

До участі у ярмарку - https://goo.gl/TeufA5  

На YouthDayKyiv (детальніше https://www.facebook.com/events/2143467729004613)   у всіх є можливість стати з ними поряд і розказати, наскільки важливо те, чим ви займаєтесь.

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали