Започаткуйте власне соціальне підприємство!

Довідник з такою назвою уклали Social Enterprise UK. Він допоможе із основними моментами запуску соціального бізнесу, наприклад, обранням правової форми для вашого підприємства.

 

Створення успішного соціального підприємства або перетворення на нього благодійної, державної або приватної організації може бути непростою і стресовою  справою, що вимагає багато часу та зусиль. Часом ви можете почуватися самотнім на шляху соціального підприємництва, і саме тому дуже важливо ознайомитися з досвідом ваших попередників. Розуміючи це, Social Enterprise UK підготували максимально практичний довідник, щоб забезпечити вас знаннями, впевненістю й натхненням втілити вашу ідею. Це скорочена версія книги провідного соціального підприємця Крейга Дірдена-Філіпса «Ваш шанс змінити світ».

 

Там багато інформації про стартапи й основні моменти, що супроводжують запуск нового бізнесу. Social Enterprise UK зосередилися на частинах, що найбільш важливі саме для соціального підприємництва. Адже воно має певні унікальні проблеми: наприклад, у соціальному підприємстві доведеться піклуватися не лише про те, щоб був задоволений клієнт. Мають бути задоволені й ваші соціальні амбіції: допомога громаді, охорона довкілля та вирішення соціальних проблем.

 

Також у посібнику можна знайти крупинки мудрості від успішних соціальних підприємців. Вони діляться тим, що самі б хотіли знати, коли починали свій бізнес. Безкоштовно завантажити книгу можна тут.

 

Бажаємо успіху!

 

За матеріалами socialenterprise.org.uk

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали