Соціальне підприємство «Миті»

Від редакції: з приємністю представляємо нове соціальне підприємство "Миті", яке створене у місті Києві і презентує цікаву продукцію. Сподіваємося, що цей приклад надихне жінок з різних регіонів України на створення подібних бізнес проектів, а працівниць даного підприємства на формування далекоглядних планів і, звичайно ж, успіхів та задоволення від роботи.  

Історія створення

У 2007 р. в Києві засновано БО Мережа ЛЖВ. У 2016 р. ми розширили свою діяльність за рамки боротьби з епідемією СНІДу, оновили статут і змінили назву на БО «100% життя. Київський регіон».

У 2015 р. для підвищення організаційної спроможності створено Соціальне підприємство  «Миті», яке займається виробництвом і продажем засобів гігієни.  В 2016 р. зареєстровано ТМ «Миті». Під цим брендом здійснюється продаж засобів гігієни і догляду власного виробництва:

-         мило,

-         тверді шампуні,

-         бальзами для губ,

-         скраби для обличчя і тіла,

-         тверді парфуми тощо.

Місією соціального підприємстває створення можливостей для самореалізації та фінансової самостійності жінок зособливими потребами (ВПО, СЖО, ЛЖВ).

 

Про підприємство

На підприємстві працюють жінки з особливими потребами (ВПО, СЖО, ЛЖВ), що дозволяє стабілізувати їх життя і покращити матеріальний стан їх родин.

СП «Миті» є не прибутковим, всі надходження від продажу товарів розподіляються лише на оплату праці, розвиток самого підприємства. Частину прибутків ми також використовуємо на соціальні ініціативи: організація літнього оздоровлення дітей  з особливими потребами, придбання УЗД апарату для гінекологічного відділення центру СНІДу та ін.

У наших рецептах на 100% відтворені натуральні хімічні процеси, продукти складаються з рослинних олій, не містять тваринних жирів, спиртів і ЛСН, мають збалансований рН 7,5-8,5, що не зашкодить шкірі навіть при щоденному використанні. Екологічні інгредієнти забезпечують високу якість продукції, мінімізують її алергійність. Уся продукція ТМ «Миті» має тверду форму, її зручно використовувати, залишаючись в своєму звичному темпі –  під час відвідування спортзалу, у відрядженнях, під час подорожей.

Сторінка СП «Миті» у Facebook - https://www.facebook.com/socmoments

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали